TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na szkolenie najlepiej zapisać się nie później niż 3 dni przed jego rozpoczęciem.

Płatność musi być dokonana nie później niż 1 dzień przed rozpoczęciem kursu.

Istnieje możliwość wpłaty 50% ceny przed kursem i drugiej połowy w ciągu miesiąca od daty jego rozpoczęcia.

Podana cena jest kwotą brutto.
Jednak jeśli jesteś osobą fizyczną (nie firmą) możesz zapłacić przez PayPal i uzyskać zniżkę 20%.*

*Nie dotyczy kursy Szkoła testerów.

Najpierw prosimy o zapisanie się na kurs. W ciągu 48 godzin po wysłaniu wniosku dostaniecie Państwo na maila informację o sposobach płatności.

Tak, wystawiamy faktury VAT.

Tak, dowolny nasz kurs online możemy przeprowadzić dla pracowników Państwa firmy, jeśli ilość uczestników będzie nie mniejsza niż 6 osób. Kurs zaczniemy w ciągu 2 tygodni od daty złożenia wniosku.

Średnio na opracowanie jednego wykładu (zapoznanie się z materiałami, video, przygotowanie pracy domowej) studenci potrzebują 3-5 godzin tygodniowo.

Wszystkie nasze szkolenia są prowadzone online i są dostępne z dowolnego miejsca.

Kurs rozpoczyna się w określonym dniu — zgodnie z harmonogramem.
Tego dnia zostaną opublikowane pierwsze zajęcia. Co tydzień będą dodawane nowe wykłady (video i inne materiały szkoleniowe). Wykłady będziecie Państwo mogli pobrać w każdej chwili. Zarówno nowe, jak i stare.

Wykłady prowadzone są bardzo szczegółowo. Lektor pokazuje na ekranie krok po kroku, co trzeba zrobić. Następnie materiał utrwala się w domu wykonując zadania domowe.

Na odesłanie gotowej pracy domowej będą mieć Państwo tydzień. Każda z nich zostanie sprawdzona przez trenera, który wystawi ocenę. W razie potrzeby doda on także komentarz, jak poprawić pracę, by polepszyć ocenę.

Wszystkie materiały (w tym wideo i zadania domowe) będą publikowane w Systemie Zdalnego Nauczania.

W tym samym czasie na Skype zostanie utworzona grupa, gdzie studenci będą mogli zadawać pytania trenerowi. Kursy odbywają się w języku polskim, natomiast wsparcie za pośrednictwem Skype-czatu — w języku angielskim.

Nie, ze względu na fakt, że trener musi być dostępny podczas trwania kursu. Szkolenia zaczynają się zgodnie z harmonogramem, średnio raz na 2 miesiące. Daty rozpoczęcia najbliższych szkoleń są podane na stronie qa-courses.com

To znaczy, że w ciągu 2.5 miesiąca trener będzie pomagał na Skype i sprawdzał prace domowe. Po zakończeniu kursu Skype-czat zostanie zamknięty, a trener nie będzie weryfikował prac domowych.

Dostęp do nagrań i materiałów z kursu będzie dostępny jeszcze przez rok od jego zakończenia.