Organizujemy otwarte seminaria i szkolenia dotyczące różnorodnych zagadnień związanych z testowaniem i zapewnieniem jakości. Organizujemy korporacyjne szkolenia i udzielamy konsultacji firmom w dziedzinie testowania.

Nasi trenerzy zajmują się nie tylko nauczaniem. Nadal są praktykującymi specjalistami z zakresu testowania: ich wiedza jest poparta praktyczną działalnością w realnych przemysłowych projektach.

Nasz zespół

Nasze zalety

Теchniczne kursy prowadzone przez prawdziwych profesjonalistów

Nasze kursy w zasadzie mają na celu nauczenie narzędzi, technologii, technik. W tych kursach ważne jest, aby uczeń miał czas na przyswojenie informacji, by spróbował zastosować je w swoim projekcie i miał możliwość długotrwałego wsparcia trenera.

Całą teorię zapisujemy wcześniej. Oszczędzamy czas ucznia, gdyż kurs zapisany wcześniej, zajmuje dwa-trzy razy mniej, niż objętość materiału czytanego na żywo.

Prostota i dostępność

Do nauki potrzebny jest tylko dostęp do internetu. Wszystko, co jest potrzebne, już znajduje się w systemie nauki online. Nie musicie szukać podręczników: wszystkie niezbędne materiały już są zawarte w kursie.

Pozostaje tylko cieszyć się zdobywaną wiedzą.

Pomoc wykładowcy

Do każdego kursu jest przypisany opiekun — doświadczony ekspert, który pomaga studentom przyswajać materiał kursu. Może odpowiedzieć na pytania dotyczące kursu, wyjaśnić zadania. Zadania wykonywane przez studentów są recenzowane, co pomaga studentom poszerzyć własne umiejętności i za każdym razem osiągać coraz lepsze rezultaty.

Opiekun świadczy wsparcie w języku angielskim

Współpraca z innymi studentami

Możecie poznać opinie innych studentów dotyczące skomplikowanych problemów kursu,
a także wyrazić swoje zdanie, oraz przedyskutować różne tematy online za pomocą Skype.
Na Skype kontaktować się można w języku polskim, ale wszystkie pytania do opiekuna należy zadawać w języku angielskim. Opiekun sam uczestniczył w programowaniu takiego
produktu jak Selenium, może odpowiedzieć nawet na najbardziej skomplikowane pytania dotyczące wybranego przez was kursu.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn